Hürriyet - Yazarlarım

30 Mart 2012 Cuma

Yeni bileklik/küpeler geldiiii

Herkese iyi geceler,

Ben tabi ancak gecenin bu saatinde müsait olup nete girebilen bi kişilik olduğum için, selamlamam da ündüzona göre oluyor :))

Aslında olay tam olarak şöyle : Evde 2 yaşında bir ateş parçası var, malumunuz..  Küçük hanımın kendisi uyanıkken yemek yememe bile neredeyse tahammülü olmadığından, ben de kendime, hobilerime, ancak onun uyuduğu saatlerde vakit ayırabiliyorum ve bu da gece 11'den sonra oluyor maalesef.. Gündüz, bu özgürlüğümü, temizlik ve yemek yapmakta kullanıyorum :)))

Bir kaç gündür de, yine takılara kafa yormaktayım.. Epeydir boşlamıştım sevgili boncuklarımı. Birşeyler yaptım, daha bitmeyenler de var.. Ancak ben, her zaman ki gibi dayanamayıp, bitenleri ekliyor ve sizlerin beğenisine sunuyorum :)

Kolyeden bozma, DIY sayılabilecek, kırmızı küpe ihtiyacımı gidermek için bakır rengi ile çalışılmış küpelerim.. Ve o küpelere belki takım olarak uydurulabilecek, ancak tek başına daha çok beğendiğim yine bakır rengi boncuklardan bilekliğim..


Ve birtane de, daha önce burada siyah rengini yaptığım bir küpe yaptım. Ama bu sefer yeşil :)Şimdilik bu kadar canlarım, umarım beğenmişsinizdir :))


2 yorum:

  1. Çok güzel olmuşlar..Elinize sağlık:)

    YanıtlaSil
  2. kardeşler-nikahşekeri; çok teşekkürler, beğenmenize çok sevindim :)

    YanıtlaSil